Kto som a čo Vám môžem ponúknuť

o mne Moja kariéra tvorivca začala keď som mala 2 roky a prvýkrát som oprela hrot farbičky o papier - bola to láska na prvý ťah. V roku 2009 som sa odhodlala premeniť hobby na prácu, založila som živnosť a pomohla som na svet mnohým webstránkam a grafickým projektom pre firmy aj jednotlivcov.

Dnes ma najviac teší navrhovať weby a sledovať, ako sa dostávajú do života, baví ma byť pri zrode novej firemnej identity, zhmotniť Vašu firmu do loga alebo marketingovú stratégiu do tlačených materiálov, od vizitiek až po billboardy.

Keď práve nemám otvorený grafický program, pravdepodobne trávim čas so svojim priateľom a našou fretko-mačacou svorkou, ktorá je nekonečným zdrojom radosti a inšpirácie.
 

Pár slov od mojich klientov.

 • Slečna Murgašová je veľmi šikovná a talentovaná, vie sa dobre vcítiť do predstavy klienta a spolupráca s ňou prebieha vždy hladko.
  Adriana Kurincová, www.vytvarnekurzy.sk
 • Práca odvedená podľa mojich predstáv a v dohodnutom termíne.
  Štefan Karniš, www.stevebuilder.co.uk
 • Slečna Murgašová je kreatívna a spoľahlivá, myslím, že má vysoký potenciál pre svoju ďalšiu tvorbu. Želám veľa spokojných zákazníkov.
  A. Kolářová, www.aristosky.sk, cestovná a letecká agentúra
 • S Tvojou prácou som maximálne spokojná :-) Web stránka sa páči všetkým, je prehľadná, fakt skvelá práca.
  Valika, www.najdilasku.sk
 • Slečna Žaneta Murgašová je skvelá grafička s neobvyklou intuíciou a fantáziou. Na základe stručného opisu predstavy klienta sa dokáže na prvýkrát stotožniť s jeho víziou a vkusom a presne ho graficky vyjadriť.
  p. Dvoržáková, www.belavenir.sk, www.kvalitneponozky.eu